خرید اینترنتی آموزش چرم دوزی

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه چرم دوزی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود و یا آموزش شخصی بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید.این مجموعه بهترین راه برای یادگیری و ایجاد کسب و کار زود بازده چرم دوزی است.

 خرید اینترنتی آموزش چرم دوزی با دست

اصول نگهداري از وسايل چرمي

- از قرار دادن اشياي تيز برنده و سنگين در درون كيف و يا بر روي كيف پرهيز كنيد

-   جهت تميز كردن كيف از يك دستمال كمي نم دار استفاده كنيد و تا حد امكان از واكس و ساير مواد شيميايي استفاده نفرماييد.

- كيفهاي چرمي دستي محصولات گران قيمت و ظريفي محسوب شده و براي حمل مقدار زيادي از وسايل مناسب نيستند. بهتر است كه بيش از اندازه آنها را پر و سنگين نكنيم

بهتر است كه كيفهاي اداري و دستي را تا حد امكان به صورت ايستاده بر روي زمين يا ميز قرار ندهيم بلكه بصورت خوابيده روي زمين بگذاريم. عدم رعايت اين نكته باعث مي شود كه كيف شما تغيير شكل داده و بعد از مدتي استيل خود را از دست بدهد.

- از قرار دادن محصولات چرمي در معرض نور مستقيم آفتاب و يا در نزديكي بخاري خودداري فرماييد . در چرم طبيعي هميشه مقداري رطوبت قرار دارد كه در معرض آفتاب اين رطوبت خشك شده و به بافت چرم آسيب ميرساند.

- مراقب باشيد كه موادي مانند ادوكلن، استون و يا ديگر مواد شيميايي با سطح چرم تماس پيدا نكند
-
چرم طبيعي در مقابل آب و باران خوردگي آسيب پذير است به همين دليل بهتر است كه در روزهاي باراني از كيف چرمي خودتان استفاده نكنيد .

- چرم طبيعي مانند پوست زنده احتياج به تنفس دارد وگرنه دچار پوسيدگي ميگردد به همين دليل اگر قصد داشتيد از كالاي چرمي خود براي مدتي استفاده نكنيد، آن را داخل كيسه پلاستيكي قرار ندهيد و به جاي ان از يك كيسه پارچه اي استفاده كنيد

ديبا چرم
 


برچسب‌ها: ،


۰۷:۳۱:۱۲ | نويسنده : چرم ساز| نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :